Fotowoltaika

nasza oferta dla Ciebie!

Co to jest instalacja fotowoltaiczna?

Instalacja fotowoltaiczna zamienia energię słoneczną na prąd w Twoim domu/firmie. Promienie słoneczne w kontakcie z panelami słonecznymi generują efekt fotowoltaiczny. Co to znaczy? System modułów, zbudowanych z płytek krzemowych, absorbuje energię słoneczną, która dzięki falownikowi jest przetwarzana z prądu stałego z paneli fotowoltaicznych, na prąd zmienny – sieciowy, z którego korzystamy w obiekcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dobrać zestaw, który pokryje pełne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa na energię elektryczną.

Trzy proste kroki, dzięki którym obliczysz czy to się opłaca.

1. Sprawdź swoje rachunki

2. Obliczymy w jakim okresie zwróci się inwestycja

W kilku prostych krokach sprawdzisz, kiedy zwróci się koszt instalacji.

3. Obliczymy ile paneli potrzebujesz

Zalety i korzyści:

- zoptymalizowanie rachunków za energię elektryczną
- fotowoltaika jest proekologiczna
- całkowity zwrot kosztów inwestycja nawet w 5 lat
- oszczędność na długie lata

Fotowoltaika – to się opłaca!

Podsumowując – fotowoltaika to czysta energia, perspektywiczna inwestycja, prosta kalkulacja przychodów, a także trwałość, elastyczność i innowacyjność, innymi słowy – bezpieczna lokata kapitału.

Kilka słów o tym, jak działa instalacja fotowoltaiczna

Działanie instalacji fotowoltaicznej:

Panele fotowoltaiczne (PV) pozwalają wytwarzać lokalnie energię elektryczną dzięki bezpośredniemu wykorzystaniu energii promieniowania słonecznego. Są one częścią instalacji fotowoltaicznej, w której znajdują się jeszcze inne komponenty, w tym uznawany za „serce” układu – inwerter. Nasze instalację posiadają wszystkie niezbędne komponenty, niezbędne do prawidłowej pracy przydomowej elektrowni. 

OFERUJEMY URZĄDZENIA ZNANYCH MAREK m.in.

Darmowy projekt i wycena - umów się na spotkanie.