o nas

kilka słów, liczb i faktów

SOLARIS LUBLIN

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Wiemy co z czym się je 🙂

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu oraz eksploatacji instalacji fotowoltaicznych. Przy wykorzystaniu energii słonecznej pomożemy Ci obniżyć koszty energii elektrycznej wykorzystywanej w Twoim domu, gospodarstwie lub firmie.

Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji, pozyskania finansowania oraz dotacji, aż po profesjonalny projekt i montaż instalacji.

Zastanawiasz się, ile mógłbyś zaoszczędzić produkując własną energię? Skorzystaj z bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. 

Jeszcze torchę o naszej firmie

Liczby mówią
same za siebie

0
Zadowolonych klientów
0
Lata doświadczenia
0
Zainstalowanych paneli

Skąd pomysł na firmę?

Pomysł na firmę zrodził się z naszych zainteresowań. Skupiamy wokół siebie ludzi z pasją oraz wiedzą popartą odpowiednimi kwalifikacjami z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów oraz dołożenie swojego wkładu w czystą i bezpieczną planetę.

Darmowy projekt i wycena - umów się na spotkanie.